יום שני, 26 באפריל 2010

סיוטו של חנון

במשפחה שלי תמיד שקונים משהו חדש, נותנים לי לקרוא את ההוראות, אני לא יודעת אם זה כי אני צריכה להתאמן בקריאה, או כי אני מוכשרת בהבנת הנקרא או שסתם רוצים להעסיק אותי כמה דקות/שעות שלא אציק ...

יד ימיני לעומת זאת , עקרונית נגד קריאת הוראות" בשביל מה?" הוא שואל, אפילו הוראות ההרכבה של איקאה הוא מסרב לקרוא, זה שבסוף נשאר איזה בורג או שניים שלא מצאו את מקומם, אז מה, זה עומד? ישר יותר? ישר פחות? שטויות, הרי בשנייה שהאפרוח הקטן מטפס על זה- זה מתיישר- בדוק! אז למה לטרוח?

ומאז, תמיד כשקונים משהו חדש, בין אם צריך להרכיב ובין אם לא- תמיד יד ימיני ואני מתדיינים- למה הוא לא קורא את ההוראות ולמה אני כן, עד שמתפשרים, אני קוראת והוא מרכיב, בחדרים נפרדים.

למה אני מספרת לכם את כל זה? יש לי iPhone חדש.

בשמחה ובצלצולים אני פותחת את הקופסה, מוציאה את המכשיר, מלטפת אותו, וכמובן מחפשת חוברת, ספרון , חתיכת נייר, אבוי! לא מוצאת! נאדה! כלום!
טילפנתי מהר לאחותי הקטנה, היא הרגיעה והסבירה לאחותה הלחוצה מה לעשות, איך מכניסים את הSIM, איך מייבאים את אנשי הקשר ועוד כמה דברים בסיסיים ראשוניים, אותו לילה שנתי נדדה, זו הפעם הראשונה שלא היה לי מה לקרוא. מזל שחברות הסלולאר מחוייבים על פי חוק לשים את אזהרות הקרינה....יש שם חומר קריאה רציני...

לא היה מנוס מלהגיע למסקנה שאני זקנה מידי לשינויים! הגדולה שלי ראתה שאני אפעס לא מצליחה אפילו לחייג- אומרת- אמא אל תדאגי, אני אלמד אותך, אני אראה לך גם מאיפה מורידים את המשחקים ואל תדאגי, לא תסתבכי בהפעלת המכשיר כי ... נכון תתני לי לשחק בו? גוועלד!

אבל אני לא אתן לייאוש להשתלט עלי, אני אנסה, אני אצליח! ואם תשמעו צהלות שמחה באמצע הלילה או סתם קריאות לעזרה, אל תחששו, זה לא תן וגם לא חיה פגועה בצד הכביש, זאת רק אני...

שבוע אחרי, אני כבר דיי השתלטתי על העניינים, לומדת דברים חדשים ובעיקר מפעילה תאים אפורים במוח, למרות שהטלפון לא הרבה אצלי, משעות הצהריים הוא מוחרם על ידי הילדים.

בעניין אחר, מצאתי הוראות להכנת נרתיק אייפון חמוד (קישור), נשמתי לרווחה, ההוראות כל כך פשוטות שקשה יהיה לפספס, תראו מה יצא :
יש לי כמה רעיונות לשידרוג, מקווה להספיק לעשות עוד השבוע...
ועד לפעם הבאה,


4 תגובות:

 1. Shuli Labkowski -Raksin27 באפריל 2010 בשעה 0:48

  Einat,
  I love the way you write with some humor and spice,hope you continue, you have a great talent.
  shuli

  השבמחק
 2. hi shuli, thanx for your compliments!

  השבמחק
 3. רעות- סגור, אחרי שתשלחי לי כבר תמונות!!:-)

  השבמחק

אני יודעת שאתם שם קוראים את מה שאני כותבת, אשמח לקרוא את תגובתכם, או סתם תגידו שלום :)

i am more than happy to know what you think, please write :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...