יום שני, 29 במרץ 2010

רגע לפני שפסח מגיע...סגירת חובות ומכירת חמץ...הבטחתי להראות את הטרוף שהיה ערב פורים, אז הבטחתי.
הבטחתי ודחיתי
דחיתי עוד
ניסיתי לדחות עוד עד ששאלו אותי אם התייאשתי.
אז לא- לא התייאשתי, פשוט התעייפתי מפורים, ממשלוחי המנות , מהתחפושות ומה עוד שביום שישי עשיתי מבחן אחרון לתואר השני-תחזיקו לי אצבעות!

אבל אם כבר התחלתי, הנה טעימה קטנה ממה שהיה בפורים :

היה את שוק פורים

היו את משלוחי המנות: הקטנים קטפו לימונים מעץ הלימון שנעטפו עם קוביות סוכר, קינמון ושקיות תה
אפינו עוגיות

אוזני המן מחופשות עם נוטלה ועוגיות שקדים (של קרין גורין)

הכל נעטף בכלי זכוכית עם פרליני שוקולד וגומי מסוכר.
ואיך אפשר בלי התחפושות?
מצאתי קישור בקישורים של פרפרים לתפירת תחפושת  פיטר פן בקלי קלות, ואם כבר יש פיטר פן, אז למה לא וונדי? טינקרבל , הוק ושודדי ים?
ההחלטה התקבלה פה אחד (שלי) - נתחפש כולנו בפעם הראשונה לתחפושת משפחתית.
התגובות היו מגוונות- הקטן- טוב הוא לא מגיב, כל עוד יש לו כדור ואוטו ביד, לא מזיז לו כלום (פחחחח...כך חשבתי והתבדיתי) הגדולה אפעס לא היתה מרוצה, היא רצתה להתחפש למשהו שלא לובש משהו כחול\ וונדי לא נראית לה אטרקטיבית מספיק, הקטנה אמרה שכל עוד טינקרבל היא פייה עם כנפי פרפר אין לה בעיה ובן זוגי שמע שהוא קפטן הוק, חייך ואמר בשמחה, רק אם אפשר בלי מקל, בלי רגל מעץ ובלי וו ביד.

אחרי סיבוב בדים בנחלת בנימין, התחפושות נתפרו והשיכנועים ללבוש את הבגדים החלו- עם יד ימיני התפשרתי- הוא יהיה שודד ים ולא קפטן הוק, עם הקטן לא התווכחתי- הוא לא הסכים ללבוש אתה התחפושת לגן- אין בעיה, אבל לחג עצמו, שם הייתם חייבים להיות כדי לראות אותי רודפת אחרי זאטוט שעדיין לא יודע להתבטא כמו שצריך, אבל יודע לצעוק- ואני מצטטת: "לללללאאא! ללללללאאאא!" שלא תבינו לא נכון, הילדון לא הסכים להסיר את התחפושת ורצה לישון איתה...
הגדולה ערב קודם ראתה שאנחנו דיי מסודרים עם התחפושת המשתפחתית ונזכרה שבעצם גם היא חלק מהמשפחה והיא כן רוצה את וונדי, מזל שתפרתי קודם את התחפושת...אז אומנם היא לא בלונדינית, אבל עשיתי לה קשת עם סיכת יויו-ההדרכה לקוחה מפה(קישור)
הקטנה- היה הכי קל- תחפושת משנה שעברה של טינקרבל שנקנתה בחנות של דיסני, ומי שמכיר את האפרוחית שלי- יודע שיש סיכוי שהיא תתאים גם שנה הבאה, ככה זה עם אפרוחים :-)


מקווה שאת מה שעשיתי עד פסח אני אספיק להעלות עוד לפני יום העצמאות...

חג שמח לכולם, תנהגו בזהירות, תבלו, תכלו אוכל טוב והכי חשוב תשמרו על עצמכם!

תגובה 1:

אני יודעת שאתם שם קוראים את מה שאני כותבת, אשמח לקרוא את תגובתכם, או סתם תגידו שלום :)

i am more than happy to know what you think, please write :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...